Bransoletka zawijana

niedziela, kwietnia 10, 2016

Bransoletka zawijana

Oryginalna i bardzo pracochłonna bransoletka Wrap w stylu Chan Luu, wykonana w całości ręcznie. Chyba najdłużej robiona przeze mnie bransoletka, więc wykonanie tej bransoletki nie jest dla niecierpliwych. Bransoletka zawijana na pięć razy wokół nadgarstka. Zapinana na ozdobny guzik w kolorze srebrnym. Główne kolory to czerń, brąz, biel i szary. Wykonana na czarnym rzemieniu.
Została zrobiona według tego kursu, ale ja jak to ja nie mogłam zrobić prostej z jednakowych koralików, musiałam jak zawsze sobie postawić poprzeczkę troszkę wyżej.

Mały przegląd

piątek, kwietnia 01, 2016

Mały przegląd

Przy okazji wiosennych porządków w komputerze, uzmysłowiłam sobie, że dawno już nie zamieszczałam zdjęć bransoletek szydełkowych, tych takich prostych, skromnych bez wielkich wymysłów, a jakże uroczych w tej skromności.
A przecież od nich zaczęła się moja wielka pasja do beadingu i nie myślcie, że już nie przeplatam tych skromnisiach. Robię, tylko na zdjęcia brak czasu. Szydełkuję w samochodzie, w autobusie, w tramwaju, w kolejce do lekarza, w kolejce do fryzjera i wielu wielu innych miejscach, a reakcje postronnych osób są bardzo różne. Jedni udają, że nie patrzą, inni okazują swoje zainteresowanie rozmową, raz pewien bardzo starszy Pan powiedział tylko: „moja mamusia też robiła na drutach” i się rozpłakał. :-(
Więc dziś mały przegląd, będzie troszkę zdjęć, które się uchowały. I wiecie co? Przy okazji stwierdziłam, że jestem strasznie nudna kolorystycznie, bo u mnie głównie czerń, złoto, srebro i szarość. Obiecuje poprawię się. :-)

 
 

Copyright © 2017 Przeplatam