Jesienne kwiaty

poniedziałek, października 31, 2016

Jesienne kwiaty

Bransoletka stworzona specjalnie do konkursu 2016 PRECIOSA My Czech Beads competition. Etap konkursu September/October Autumn, Vendage Crocheting. Zgodnie z wymogami wykonana na szydełku w jesiennych kolonach. Zrobiona z PRECIOSA Rocaille 11o: Ceylon Golden Tan, Crystal Rose Solgel i Gold II 10o oraz z koralików, które dawno temu otrzymałam od PRECIOSA My Czech Beads, a które do tej pory jakoś nie mogły znaleźć zastosowania. Ozdobiona została kwiatkami z Forget-me-not: Crystal Santander i Crystal Vitrail x2.
Link do producenta czeskich koralików:


Zamieszczam bardzo dużo zdjęć, bo nie mogłam się zdecydować, które odda wdzięk tej bransoletki. Zdjęcia były robione przy dziennym jak i sztucznym oświetleniu z tego powodu występują różnice pomiędzy kolorami.

Justine

niedziela, października 23, 2016

Justine

Nie wiem, dlaczego dopiero teraz pokazuję Wam tą bransoletkę. Noszę ją od dość dawna, posrebrzane zapięcie zdążyło się już troszeczkę wytrzeć:-). Idealna ozdoba do dżinsów i prostej białej koszuli. Nie posiadam wrodzonego szyku i często właśnie taki strój jest dla mnie wybawieniem, gdy ubieram się w pędzie. Po prostu wygodnie i praktycznie.
Bransoletka wypleciona według tutorialu zakupionego od znanej francuskiej designerki Puca.


Słodki róż i srebrna szarość

środa, października 05, 2016

Słodki róż i srebrna szarość

Bardzo lubię połączenie szarości z różem, są dla siebie idealną przeciwwagą. Róż dodaje delikatniejszego, bardziej subtelnego i kobiecego charakteru. Natomiast szarość sprawia, że z różem nie jest „za słodko”.
Bransoletka powstała specjalnie dla mojej chrześnicy. Jest to kobieta żywioł a jednak w sercu romantyczka.

Copyright © 2017 Przeplatam