środa, marca 15, 2017

Wiosnę czuję wiosnę

Wiosna, najlepsza pora roku. Czuję jak w powietrzu unosi się jej zapach, z wyjątkiem, kiedy sąsiad pali w piecu, a dym z komina leci prosto w Twoje okna.
Z każdym dniem jest więcej słońca, dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze, dookoła robi się zielono. Kwitnące krokusy, przebiśniegi, pączkująca forsycja. To wszystko sprawia, że nabieram nowej ochoty do życia. Aż się chce wychodzić z domu, oddychać pełną piersią i wygrzewać w słońcu. Pobudzona ponownym rozwojem życia na wiosnę, wzbudzam w sobie nowe uczucia, szukając inspiracji do nowych działań.

Poniższa bransoletka wykonana jest w kolorystyce, która kojarzy się właśnie z pastelową wiosną. Powstała z bardzo drobniutkich perełek Swarovskiego. Perły są idealnie okrągłe, gładziutkie o cudnej pastelowej barwie.


2 komentarze:

  1. The person interface appeared a lot easier to make use of and the value was good as well,” he says. To prevent scrap production and maximize device life, they partnered with MachineMetrics. Read our case study to learn the way BC Machining just about eradicated scrap from device wear, significantly decreased their changeover occasions, and saved $72k per machine Christmas Sweater Dresses for Women yearly.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 Przeplatam